Okur Emlak
Son Gezdiğiniz İlanları Görüntülemek İçin Tıklayınız..Son Gezilenler Favori İlanlarınızı Görüntülemek İçin Tıklayınız..Favorilerim İlan Karşılaştırma Listesini Görüntülemek Tıklayınız..Karşılaştır Kayıtlı Aramalarım Listesini Görüntülemek Tıklayınız..Aramalarım
Menü
Emlak Konutun Alsancak Projesine 10 teklifi
Görseller
Emlak Konut GYO'nun, İzmir Alsancak'ta Liman Arkası olarak bilinen bölgedeki projesinin dün gerçekleştirilen ihalesine 10 firma teklif verdi. Kapalı teklif usulüyle gerçekleştirilen ihalenin birinci oturumda de en yüksek teklifi 400 milyon lira ile Azat Yeşil'in sahibi olduğu İZKA İnşaat verdi. İkinci oturumun tarihi ise önümüzdeki günlerde belli olacak.

Emlak Konut, firmaların yeterliliklerine göre projeyi teslim edecek. Toplamda 140 bin metrekare alan büyüklüğe sahip İzmir Liman Arkası bölgesindeki proje turizm, ticaret ve kültür odaklı olacak şekilde tasarlanıyor. Yaklaşık 820 milyon TL hasılat öngörülen proje ile İzmir'in atıl kalmış olan bu kısmının kentin kullanımına kazandırılması, fiziksel ve görsel açıdan sağlıklı mekanlar oluşturulması ve şehrin kentsel yaşam standardını arttırılması hedefleniyor.

Kaynak: Yeniasır.com.tr
489 kişi tarafından görüntülenmiştir.

BİLGİ BANKASI

110

SIKÇA SORULAN SORULAR

0

BANA ÖZEL

NE ARAMIŞTINIZ?

SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN


facebook twitter google plus rss