Okur Emlak
Son Gezdiğiniz İlanları Görüntülemek İçin Tıklayınız..Son Gezilenler Favori İlanlarınızı Görüntülemek İçin Tıklayınız..Favorilerim İlan Karşılaştırma Listesini Görüntülemek Tıklayınız..Karşılaştır Kayıtlı Aramalarım Listesini Görüntülemek Tıklayınız..Aramalarım
Menü
Babası onu üstü açık arabasıyla gezdirdi
Görseller
İzmir'in Alsancak semtinde katı atık toplamaya çıkan bir babanın çektiği çuvallı el arabasına binen küçük kız, kimseye aldırış etmeden yolculuğun tadını çıkardı.İZMİR'in Alsancak semtindeki sokaklarda çöp konteynerlerinden katı atık toplamaya çıkan bir babanın çektiği çuvallı el arabasına binen küçük kız, bu şekilde keyifle yolculuk yaptı.

İzmir'e gelip iş bulamayanların büyük bölümü, kente hurdacılık yaparak geçinmeye çalışıyor. Babaların ekmek mücadelesine zaman zaman çocuklar da destek veriyor. Konak ilçesinde, Alsancak semtindeki sokaklardaki çöp konteynerlerinden geri dönüşüm için katı atık toplamaya çıkan bir babanın çektiği çuvallı el arabasının arkasında yolculuk yapan küçük kız da bu çocuklar arasında yer aldı. Çevredekilerin bakışlarına aldırmayan küçük kız, ekmek parası mücadelesi sırasındaki bu yolculuğun tadını çıkardı.

Kaynak: haberler.com
495 kişi tarafından görüntülenmiştir.

BİLGİ BANKASI

110

SIKÇA SORULAN SORULAR

0

BANA ÖZEL

NE ARAMIŞTINIZ?

SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN


facebook twitter google plus rss