Okur Emlak
Son Gezdiğiniz İlanları Görüntülemek İçin Tıklayınız..Son Gezilenler Favori İlanlarınızı Görüntülemek İçin Tıklayınız..Favorilerim İlan Karşılaştırma Listesini Görüntülemek Tıklayınız..Karşılaştır Kayıtlı Aramalarım Listesini Görüntülemek Tıklayınız..Aramalarım
Menü
Kordon araç trafiğine kapatıldı
Cumhuriyet Bayramı kutlamalarında gerçekleştirilecek gösteriler ve geçit için prova yapmaya gelen askeri birlikler ver çok sayıda askeri araç sabah saatlerinde Alsancak Kordon’a çıktı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na günler kala kutlama hazırlıkları da sürüyor. Her sene olduğu gibi bu sene de TSK görkemli bir geçide hazırlanıyor. Limandan Gündoğdu Meydanı’na kadar sıralanan askeri araçlar ve askeri birlikler Çarşamba günü gerçekleştirilecek gösterilerin provalarına başladı.

Birbirinden ilginç ve büyük askeri araçların katıldığı prova konvoyunu vatandaşlar büyük ilgiyle izledi. Cumhuriyet Bayramı Provaları sebebiyle tüm gün trafiğe kapatılan Kordon’da araç girişlerine izin verilmezken park halindeki araçlar cezalı olarak polis tarafından çekiliyor.

Kaynak: 6n1k
1572 kişi tarafından görüntülenmiştir.

BİLGİ BANKASI

110

SIKÇA SORULAN SORULAR

0

BANA ÖZEL

NE ARAMIŞTINIZ?

SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN


facebook twitter google plus rss